Každá svadba je jedinečná. Niekto má predstavu o malom rodinnom posedení, iný zas o veľkej tanečnej zábave. Ku každému pristupujeme individuálne a naše služby prispôsobíme plánovanému priebehu svadby.
Obliekanie nevesty, exteriérové fotenie, obrad či polnočné čepčenie. Svadba sa skladá z mnoha udalostí. Radi zachytíme priebeh celého Vášho svadobného dňa, aby ste sa pri pozeraní videa mohli vrátiť k jednotlivým okamihom.
Vítajte v roku 2022. Čo to znamená pre Vaše svadobné video? Nerušený priebeh svadby, filmový štýl točenia ktorý rozpovie príbeh plný pozitívnych emócií, hudba, ktorá spoločne s dejom u Vás vyvolajú nadšenie (a možno aj zimomriavky).
Dokumentárny štýl točenia bez zásahov do Vášho svadobného dňa, viac kamier pre ideálne uhly, moderné kompaktné kamery, ktoré nerušia priebeh svadby, dynamický strih videa, odovzdanie krátkeho svadobného filmu v 4K rozlíšení, dlhé video vo full HD rozlíšení na USB, ktore prehráte na vačšine moderných smart televízoroch.
Émocie, Momenty, Detaily, Láska... to sú veci ktoré sú pre nás nevyhnutné natočit. A pre Vás dôležité aby sa tieto vynimočné chvíle zachovali navždy.
Strih svadobného videa je náročný a zdĺhavý proces. Dodanie hotového videa Vám však garantujeme do 10 týždňov. ​​​​​​​
Svadobný film a dlhé svadobné video radi ozvučíme Vašou obľúbenou hudbou. 
Pokial plánujete Váš svadobný deň a hľadáte krásne natočené a spracované Video, ktoré si budete užívať dlho potom ako poviete svoje "ÁNO" tak potom sa Nám určite ozvite.  
Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky ku svadobnému dňu. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru alebo na nižšie uvedených kontaktoch. Nezabudnite prosím uviesť aj termín a miesto konania Vašej svadby.
Telefón 0910 479 681
Email     peter.weddingstudio@gmail.com
Odoslat
Dakujeme za Vas zaujem, Ozveme sa Vam do 24hodin.Prosim skontrolujte Celu Emailovu schranku, niekedy sa sprava od nas dostane do SPAMu

You may also like

Back to Top